E quajti Xhemin ‘Gazmore’, shoqja e saj Arbana i hedh kunja publikisht Eneda Tarifës

308
0

Eneda Tarifa është rikthyer këtë sezon si moderatore e “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e cila së fundmi deklaroi largimin nga spektakli i humorit.

E ftuar diten e djeshme në “Shiko Kush LUAN”, Eneda duhet të përshkruante me një fjalë moderatoret ndër vite të “Portokalli” dhe për Xhemin ajo u shpreh: “Gazmore”.

Pas kësaj deklarate, mikesha e ngushtë e Xhemit, Arbana e ka thumbuar Enedën me një koment që ra shumë në sy. 

“Moj po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind”, i shkruante Xhemi Arbanës krah fotos ku moderatorja shfaqej me djalin. “Je gazmore si tip, kot s’thonë”, i replikon Arbana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.