E padegjuar! Gruaja gjen gjarprin brenda sallatës jeshile

233
0

Një ngjarje e fri kshme i ka ndodhur së fundmi një gruaje që ishte gati për të bërë drekën. Teksa po përgatiste sallatën, ajo është tmeruar kur pa një gjarpër brenda qeses së sallatës marule.

Sallaten e bleu djali i saj në një supermarket pranë lagjes, në një shtet të Australisë. Gruaja e shtangur, menjëherë njoftoi ekipin e Shpëtimit dhe Edukimit të Kafshëve të Egra.

Gjarpri i gjetur brenda qeses ishte ende gjallë dhe fotot u shpërndanë nga vetë gruaja në Facebook. Ai ishte një gjarpër i rrezikshëm me kokë të zbehtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.