E pabesueshme/ Dy sufllaqe në Himarë 12 mijë lekë

1215
0

Pushuesit shqiptarë dhe të huaj, përveç temperaturave të larta, përballen dhe me çmime të kripura në jug të vendit.

Në rrjete sociale është publikuar një kupon tatimor nga një “Fast Food” në Himarë.

Siç shihet nga foto, 2 pushues kanë porositur 2 sufllaqe të cilat kushtojnë nga 600 lekë secila, 1 racion me patate 250 lekë dhe një shishe ujë. E gjithë fatura shkon 1590 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.