E nxorri vjehrrën nga shtëpia? Tuna i përgjigjet të gjithëve me një foto të vjerrës

407
0

Tuna ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas intervistës në “Xing me Ermalin”.

Këngëtarja u kritikua, u sulmua dhe gjithashtu u shkruajt edhe se ajo ka bërë sherr me prindërit e Patrisit.

Mirëpo me një fotografi të postuar sot në Instastory Tuna ja ka mbyllur gojën të gjithëve.

Në foto shfaqet nëna e Patrisit bashkë me Tianin dhe krah tyre edhe dado filipinase. Kështu Tuna me këtë foto ka treguar qartë se lajmet e fundit për raportin e saj me vjehrrën nuk janë të vërteta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.