E njihni dot vajzen ne foto, sot është këngëtare qe shqiptaret e duan shumë akoma e sot

611
0

Ajo eshte nje këngëtare e njohur e muzikës popullore, për vite të tëra ka arritur te kete një numër të madh fansash.

Bëhet fjalë për Ganimete Jashanicën, këngët e së cilës kishin mesazhe të forta, mesazhe këto që tregojnë se me artin shpirtëror, ajo kishte gjetur mënyrën se si të shprehej.

Por, a e mbani mend se si dukej Ganimete Jashanica vite më parë? Më poshtë ju sjellim disa fotografi të realizuara vite më parë dhe nga ajo që e shihni, do ta kuptoni se ajo ka mbetur e njejta, me plot sharm e elegancë.

Madje, për 52-vjeçaren vitet janë vetëm numra.

Ganimete Jashanica është e martuar qe sa vite me Ismet Jashanicën dhe kanë dy fëmijë dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.