E mbani mend Zhaku? Ja çfarë bën sot prezantuesja

1041
0

Shumë prej jush e mbani mend Zhakun, vajzën që bënte bujë me deklaratat e saj të guximshme. Emri i saj i vërtet është Inida Gjata por që prej te gjithëve njihej me emrin Zhaku.

Prezantuesja dhe këngëtarja prej vitesh është larguar nga ekrani dhe tashmë është martuar dhe jeton në Berlin me bashkëshortin e saj gjerman.

Ajo herë pas here publikon edhe foto me bashkëshortin e saj në rrjete sociale.

Ndërsa sa i përket pamjes, duket se vitet nuk e kanë ndryshuar shumë Inidën.

Para disa kohësh në “BE Coffee” Kastro Zizo ka treguar se flet shpesh me Zhakun, pavarësisht zënkës të tyre të bujshëm në vitin 2013.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.