E mbani mend Ermalin tek ‘Big Brother’? Ja c’ka ndodhur me jetën e tij të re në Angli

1320
0

Nese e ndiqni “Big Brother”, me siguri që e mbani mend Ermalin.

Ermal Merdani u bë shumë i njohur nga reality show dhe fama e tij vazhdoi edhe pas daljes nga shtëpia e Vëllait të Madh. Sot ai jeton në Angli dhe prej 4 vitesh është i martuar. 

Së fundmi ai festoi 4-vjetorin e martesës me një vajzë të panjohur në publik, Anxhelën.

Ermali shpesh i bën dedikime të bukura Anxhelës, siç janë ditëlindjet e saj.

Pas shfaqjes në ndonjë projekt televiziv, puna e tij e fundit në Shqipëri ishte pranë Bashkisë së Tiranës si PR.

Ish-banori i “Big Brother 5”, në një intervistë për “Panorama Plus” para se të linte Shqipërinë, u shpreh: “Kemi vendosur me Anxhelën të nisim një jetë të re në Angli, ku ajo është shkolluar dhe jeton aktualisht. Kam vendosur që ta ndjek pas. Unë thjesht dua të krijoj të ardhmen time jashtë Shqipërisë, që kur të kem kapital, të vij të investoj këtu.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.