E mbani mend efektiven që humbi gishtat në protestën e opozitës?! Ja çfare ka ndodhur me jetën e Ina Nukës

2981
0

Ina Nuka efektiven e cila humbi dy gishta të dorës pasi u pla,gos në një nga protesta e opozitës, është rikthyer në media. Së fundmi ajo ka rrëfyer për mediat se tashmë është mirë dhe vazhdon jetën normalisht pas incidentit që la gjurmë në jetën e saj.

“Periudha pas ngjarjes e cila bëri bujë ishte e vështirë si për mua dhe për pjesëtarët e familjes sidomos për mamin pasi ajo edhe sot e kësaj dite më merr në telefon 20 herë në dite pyet “Si je? Ku je?” por u mbyll mirë nuk kisha probleme të mëtejshme sepse kur kemi vendosur të bëhemi polic kemi marrë parasysh të gjitha çfarë ka profesioni ynë. Jeta ime private… nuk jam më beqare jam e fejuar dhe jetoj bashkë me të.

Ishte një periudhë me goxha intensitet si nga ana e mediave ashtu dhe nga ana e zyrtarëve të lartë të shtetit por është zhurma e madhe që shumë shpejt më ktheu në normalitet vazhdoj akoma në radhët e policisë së shtetit aktualisht jam dhe në marrëdhënie pune edhe shkollë për shkak se jam edhe për vazhdimin e shkollës së lartë të hetimit të k.rimit”, ka thenë ajo në një intervistë për Top Channel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.