E mbani mend djali çapkën Tili në film? Ja si duket ai sot dhe ku jeton

667
0

Me siguri e mbani mend të gjithë filmin “Shoku ynë Tili”, dhe djalin çapkën që në fund shkëlqeu në mësime.

Arben Latifi është aktori që luajti rolin e Tilit në atë film.

Prej vitesh ai jeton në Gjermani dhe ka krijuar familje.

Ndërkaq në foto mund ta shikoni që tiparet e fëmijërisë mishërohen edhe sot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.