E jashtëzakonshme/ “Anonymous Albania” vjedh emailin e Ramës dhe i lë mesazhin e prerë

755
0

“Anonymua Albania” ka sulmuar faqen e Kryeministrisë dhe e institucioneve shqiptare.

“Anonymous Albania” ka njoftuar se të gjitha faqet zyrtare të qeverisë janë sulmuar dhe kanë vjedhur informacione private të rëndësishme.

“Çfarë kërkojmë për vitin e ardhshëm 2018? Kërkojmë dorëheqjen e qeverisë Edi Rama dhe zgjimin e popullit nga gjumi i korruptuar.

Sa i përket kryeministrit, ne kemi vjedhur informata private tek email i tij privat duke i shikuar të gjitha”, -shkruan “Anonymous Albania”.

Njoftimi

“Njoftim Me rastin e masakrimit te vllaut tonë shqiptar #FlorencBeqiraj#JeSuisFlorenc

– Faqja e policisë se shtetit së Frances eshtë duke u sulmuar (ëëë.police-nationale.net)

– Nje shtet me nivel dhe me potencial te lart ne europ ta bej kete gjë sikur Te jet ndonje shtet Komunist dhe ne te vertet Franca osht Komuniste !!

Kerkojm Drejtsi dhe siguri te shqiptarve Kudo qe jan Jemi Populli më i dëmtuar ne bot keto gjona ndodhin sepse qeverit tona jan te kurruptuar deri ne fyt !!

– Po a thu gjo? se kush osht Fajtori ktu? – NE JEMI FAJTORET ME TE MADH !! Ne Me veten ton i votojm ata .. Populli Flen gjithmon ? pse sepse sdeshiron ti humbas pagen 250euro Po mer vlla ne smujm te kem paga më te medha ? NE DUHET TE ZGJOHEMI DHE TI RREXOJM QEVERIT TONA !! Boll mo der kto vite qe po kalojn .. Rinia po vdes . pa siguri ..

Ne po vijm .. Na prisni !! “, u shprehën ata.