E fundit/ Lista e re me persona non grata, 10 nga mazhoranca, 3 nga opozita, emra ministrash dhe deputetesh..

954
0

Deputeti demokrat Dashnor Sula ka bere nje deklarate te forte diten e sotme duke zbuluar se nje liste me 13 emra personash non grata kryesisht nga mazhoranca ka ardhur nga Britania e Madhe.

Ne te bejne pjese ministra deputete dhe ish ministra dhe do te behet publike se shpejti tha deputeti demokrat…

Sula u shpreh se nuk mund te permende emra porse kjo liste do te behet publike se shpejti..