E bujshme! Aktori i madh drejt rikthimit ne Portokalli, te gjithe e duam (Foto)

513
0

Aktori i humorit Erand Sojli, mund të rikthehet sërish në ‘Portokalli’. Burime për Syri.net, bëjnë me dije se aktori dhe producentët e spektaklit të humorit, janë shumë pranë arritjes së një marrëveshjeje mes tyre.

Sojli, pas largimit nga Portokalli, iu bashkua trupës së ‘Apartamentit 2XL’, më pas u bë pjesë e disa emisioneve të tjera.