E akuzoi rëndë dhe kërkoi hetimin e tij, Elvis Naçi i përgjigjet gazetarit

1041
0

Imami i njohur Elvis Naçi ka reaguar pas shkrimit të gazetarit Denis Dyrnjaja pasi ky i fundit e akuzoi atë për të ardhurat e mbledhura nga fondacioni i tij bamirës.

Dyrnjaja i bënte thirrje prokurorisë të hetonte imamin, veçanërisht lidhur me blerjen e një spitali privat.

Por ja si i përgjigjet Naçi-gazetarit:

Jam më i vendosur se kurrë se çdo vllai Shqiptare që më ofendon, përgojon dhe shpif ndaj meje do t’i përgjigjem me lutje Zotit për të dhe vepra të mira për Shqiptarinë. Zot të qofshim falë. Amin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.