Donnin ta nxirrnin nga fusha, shikoni çfarë bën Nejmar për vogëlushin

453
0

PSG arriti të fitonte me përmbysje përballë skuadrës së Renes. Te besuarit e trajnerit Tomas Tohel arritën të kthenin rezutlatin në favor të tyre pasi u gjendën të diasavantazh pas autogolit të Rabiot. Ndërkohë kjo ndeshje ra në sy dhe për një moment të veçantë.

Në momentin kur braziliani Nejmar po dilte nga fuhsa për tu zëvendësuar, një tifoz i vogël ka arritur ti shpëtojë sigurisë dhe ka shkuar me vrap në drejtim të brazilianit duke lotuar.

Forcat e sigurisë u afruan për të marrë djaloshin, por Nejmar nuk i lejoi ata. Më pas ai heq fanellën dhe ia jep tifozit të vogël i cili qan nga emocionet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.