Dje votoi dhe djali i Ramës, shihni kush e shoqëronte

1896
0

Paraditen e djeshme procesit të votimit për të zgjedhur drejtuesit e rinj vendorë, i është bashkuar edhe djali i Kryeministrit Edi Rama, Greg Rama.

Teksa kreu i qeverisë votoi me të shoqen në Surrel, Gregu është shoqëruar në qendrën e votimit nga gjyshja e tij Aneta Rama dhe nga xhaxhai Olsi Rama.

“Ne votuam”, shkruan Gregu, teksa publikon fotografinë jashtë qendrës së votimit.

Gregu shihet i veshur disi serioz, xhaxhai sportiv dhe me të shkurtra, ndërsa gjyshja e lirshme e veshur me të bardha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.