Detyroi vajzën dhe mbesën të prostituonin, arrestohet nëna monstër (FOTO LAJM)

562
0

Një grua në Buenos Aires thuhet se ka nxjerrë vajzën dhe mbesën e saj 15-vjeçare si prostituta në internet.

42-vjeçarja e paidentifikuar u arrestua në zonën Pinamar të kryeqytetit të Argjentinës pas disa raportimeve se reklamonte vajzat në internet për shërbime seksuale, përcjell albeu.com

Fotot e policisë tregojnë lodra seksi, të brendshme, shtesa të flokëve, para të gatshme dhe disa telefona celularë të supozuar që përdoren nga gruaja për të drejtuar biznesin e saj të pisët.

Zyrtarët gjithashtu bënë zbulimin tronditës të një fëmije të lindur nga një prej vajzave.

Vajzat kishin shkuar në shtëpinë e gruas në prag të Krishtlindjeve duke besuar se do të kalonin pushimet atje me nënën dhe hallën, njoftoi media lokale.