Hiqini xhupat! Del parashikimi i motit nga SHMU per javen qe vjen, shikoni cfare kohe na pret (TABELA per 5 dite)

5
0

Sipas SHMU, java ne vijim do te jete e qendrueshme me dite te ngrohta pranverore
Sistemi frontal i cili ka përfshirë vendin do të përfundojë gradualisht pasdite e në mbrëmje. Më tej vendi do të jetë në influencë të masave ajrore të qendrueshme.

Këto masa do të jenë të pranishme gjatë javës së ardhshme duke sjellë mot me diell dhe ditë të vërteta pranverore me mëngjese e mbrëmje të freskëta.
Era do të fryjë nga veriperëndimi e juglindja e lehtë e gjatë ditës së hënë mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 2-3 ballë.
Ju urojmë një javë të mbarë në vijim!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.