Del foto/ Ky është kamarieri që i mori jeten klientit 41 vjecar për një vend parkimi në Sarandë

7
0

Del foto e  Xhanelo Tarja, 24 vjeç kamarieri i mori jeten 41-vjeçarin Klodian Bakiaj, pas një sherri që bënë për parkimin e makinës.

41 vjecari kishte parkuar mjetin në restorantin ku punonte i riu, dhe pas një debati verbal mes tyre, ky i fundit qëlloi mbi 41-vjeçarin duke e lënë të pajete.

Menjëherë pas ngjarjes autori është larguar nga vendngjarja, ndërkohë që policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.