Dashamir Shehi ‘bashkon forcat’, sfidon PS-PD-LSI, ja lëvizja e re politike që vjen sot, kush bën pjesë?

52
0

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka bërë me dije se sot së bashku me disa aktivistë të shoqërisë civile, do të prezantoje një platformë të re politiko-kulturale, e cila do të quhet “PO për Shqipërinë”.

“Kjo do të jetë një mënyrë e re e të bërit politikë ndryshe në mënyrë transparente dhe gjithëpërfshirëse

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.