Dalin pamjet: Fevziu tregon si duket vila e tij luksoze

2025
0

Moderatori i njohuri Tv Klan, Blendi Fevziu është një nga më të paguarit në profesionin e tij, gjë të cilën nuk e ka fshehur kurrë.

Para disa ditësh në rrjetet e tij sociale, Fevziu ka publikuar disa foto nga vila e tij  në Tiranë.

I veshur me kostum blu, moderatori ka pozuar në oborrin e shtëpisë dhe në verandën e saj duke na treguar disa ambiente që nuk i kishim parë kurrë më parë.

Në vilën e tij super luksoze mbizotërojnë ngjyra e verdhë dhe e bardhë, të cilat bëjnë kontrast me dritaret e gjelbra.