Itali, ja çfarë mund të bëni në zonën e kuqe, portokalli dhe të verdhë

715
0

Italia ndahet ne tre zona nga dita e neserme deri ne date 3 nentor, ja cfare mund te beni ne secilen zone:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.