Çmenduri/ Qytetari në Vlorë ndjek me vrap dhe tenton të qëllojë me thikë disa fëmijë (VIDEO)

2212
0

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Sipas një qytetari që ka dërguar një video pranë JOQ, një person i paidentifikuar ka tentuar të qëllojë me thikë disa fëmijë.

Nuk dihet shkaku i këtij veprimi por nuk përjashtohet mundësia që personi të jetë me probleme mendore.