Çfare po ndodh? Moderatorja nxjerr foton me Kryeministrin Rama dhe ben publik lajmin

2354
0

Vitet ikin shpejt por jane fotot qe mbesin gjthmone ne kujtime. Moderatorja e njohur dhe e dashur per publikun Arbana Osmani, ka publikuar pak më parë një foto me Kryeministrin Edi Rama. Ajo eshte ne zyren e tij.

Teksa një komentues e ka pyetur se cila ka qenë intervista më interesante që ka bërë dhe me cilin personazh, Arbana është përgjigjur e prerë, me Edi Ramën.

Me Edi Ramën, në Top Albania Radio, në vitin 2001, shkruan Arbana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.