“Ç’a thotë puna mirë?”/ Ndjekesi i bën pazarin, Rudina s’përmbahet: Njësoj si mami jot!

412
0

Rudina Dembacaj vijon të jetë në qendër të thumbimeve nga komentuesit në rrjetet sociale, për shkak të ndërrimit të partnerit të tretë në jetën e saj. Lidhja me Mark Frrokun bëri menjëherë shumë bujë në mediat rozë dhe ndarja nga bashkëshorti i saj Alex, bëri që aktorja që vihen nën shënjestrën e moralistëve.

Ajo nuk ndal së replikuari me komentuesit në fotot e saj, teksa një i fundit i ka bërë edhe pazarin dhe Dembacaj nuk ka ngurruar së kthyeri përgjigje. “Ça thotë puna mirë?”,-shkruan ndjekësi, duke nënkuptuar që bulevardi i kujton punonjëset e rrugës. Ndërkohë, Rudina e cila nuk ia përton komentuesve, e sidomos atyre që e shajnë i ka shkruar: “Njësoj si mami jot!”. Pastaj ka patur edhe komente qesharake, si ky i Festimit: “Quhem festim bëhesh gruaja ime ti?”, komenton ai. Moderatorja i përgjigjet: “Faleminderit, akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.