Burri vret mizorisht gruan dhe e gatuan

561
0

Ish-burri i saj është i dyshuari kryesor në këtë ngjarje të rëndë, përcjell albeu.com

Prokurorët e shtetit Guerrero thanë në një deklaratë se gruaja u largua nga shtëpia e saj në qytetin Taxco në mëngjesin e 13 janarit.

Ajo tha se do të merrte fëmijët e saj nga shtëpia e ish burrit të saj në pasdite, por nuk u dëgjua më asgjë për të.

Zëdhënësi i sigurimit të shtetit, Roberto Alvarez konfirmoi më vonë se mbetjet e gjetura nga trupi i gruas ishin brenda një furre të coptuara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.