Aktori peson transformimn e pabesueshem: Protagonisti i “Mumja” rishfaqet në publik dhe nuk do ta njihni…

242
0

Eshtë zhdukur nga bota e kinemasë se Hollywoodit për vite me radhë Brendan Fraser, i famshëm mbi të gjitha për rolin e tij kryesor në sagën e “The Mummy”, u rishfaq disa ditë më parë në tapetin e kuq të “Asnjë lëvizje e papritur”, në të cilin ai luajti me Benicio Del Toro, Jon Hamm dhe Don Cheadle.

Duke i lënë të gjithë pa fjalë. Shtuar dukshëm në peshë, aktori do të ishte “transformuar” për arsye që lidhen me filmin tjetër në të cilin do të jetë protagonist, por jo vetëm …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.