Bora fshin nga jeta vëllezërit Veshaj, reagon Romeo

30
0

Bora ka vendosur që në ditën e fundit të 2021-shit të bëjë ca pastrime në Instagramin e saj. Mes personave që u ka hequr follow-in janë edhe vëllezërit Veshaj.

Tashmë Bora nuk ndjek asnjërin prej tyre dhe menjëherë kjo është vënë re nga mediat e përdoruesit e Instagramit.

Pas këtij veprimi të Borës, Romeo ka reaguar me një postim në Instastory ku gjatë një skeçi në 2xl, Albano Bogdo thotë: “Na plasi tr***”.

Romeo etiketon Donaldin në postim duke treguar qartë që përgjigjen e ka për veprimin e Borës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.