Bora dhe Donaldi do lidhen serish kur të dali jashtë, vjen deklarata e papritur..

32
0

I ftuar në “Fan Club” Atdhe Xharavina është shprehur se nëse Donaldi lë lojën në këto momente duke hequr dorë nga çmimi i madh dhe lidhja me Beatrixën, ai dhe Bora do të lidhen prapë.

Atdheu tha se ata janë dy njerëz të dashuruar dhe para dashurisë askush nuk është i fortë.

“Duhet të dalë jashtë sa është më herët. Po doli jashtë shtëpisë dhe i la të gjitha për Borën do ketë një rikthim”, tha Atdheu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.