Bisha 300 mijë euroshe që po ‘çmend’ shqiptarët, kush janë vëllezërit nga Burreli që e posedojnë?

1365
0

Një bishë e kuqe ka kapur vëmendjen ditën e sotme e të gjithë qytetarëve kuksianë.
Vlera e saj shkon deri në 300 mijë euro.

Makina superluksoze tip “Ferrari 488 Italia” e vitit 2017 ka mbërritur apostafat nga Londra për vëllezërit nga Burreli Sokol dhe Seit Pirraci.

Ardhja e kësaj makine të veçantë në Shqipëri ka bërë shumë bujë tek kalimtarët, duke u kthyer kokat, pasi mendohet se është e vetmja e këtij lloji në vendin tonë.

Materialet siguruar nga @albanian_richkids