“Binjakët” emisioni i me i ri i nga Romeo dhe Donald Veshaj, dhe jo vetem.. (Video)

616
0

“Binjakët”, ky do të jetë show më i ri qe do te transmetohet në televizionin Vizion Plus, që sigurisht do të drejtohet nga binjakët e njohur Romeo dhe Donald Veshaj, por që nuk do të jenë vetëm.

Mariana Kondi, Einxhel Shkira, Genard Hajdini dhe Tiri Gjoci janë pjesëtarët e familjes së re që do t’ju sjellin humor, lojëra, rubrika të reja dhe shumë surpriza.

Tematikat e aktualitetit, ngjarjet sociale nuk do të jenë jashtë fokusit të “Binjakëve” të cilët do t’i trajtojnë me nota satirike, e po ashtu nuk do të mungojnë personazhet e ftuar.

Për të zbuluar surprizat ndiqini “Binjakët” sonte në ekranin e Vizion Plus në orën 20:30.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.