Bill Gates flet për vaksinën: “Nuk keni zgjidhje tjeter”!

422
0

Bill Gates eshte shprehur ne nje video qe po qarkullon ne rrjet se “nuk keni zgjidhje” përvec vaksinë se Covid-19.

Sipas tij, e gjithë bota duhet ta marrin ate heret a vone.

Ndërsa ai e thotë këtë, duket se mezi e mban të qeshurën. Ai buzëqesh vazhdimisht dhe buzëqesh, gjatë intervistës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.