“Besi kerkoi Divorcin..” Zbulohen detaje të reja nga ndarja e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajit

561
0

Nderkohe portalet shkruajne per ndarjen mes Besit dhe Xhensiles, dyshja vazhdon jeten e tyre ku se fundmi Xhensila eshte pare ne koncerte ne lokalet e Tiranes.

Se fundmi eshte mesuar se ka qene Besi ai qe ka kerkuar divorcin dhe jo Xhensila ashtu sic u fol me heret nga disa portale. Sipas Stacioni Roze i RTSH, mesohet se ka qene aktori ai qe ka dashur ti jape fund marteses mes tyre.

Edhe pse rrjeti po flet shume per ndarjen e tyre, ajo qe bie ne sy eshte mungesa e reagimit nga dyshja per fansat e tyre.