Besi dhe Xhensila në proces divorci? Këngëtarja merr vendimin e rëndësishëm. Kur u kuptua..

557
0

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj thuhet se janë në proces divorci. Lajmi është bërë publik nga burime për Dritare.net ditën e sotme.

Thuhet se çështja është hapur nga Xhensila, e cila ka ndërmarrë hapin ligjor për t’i dhënë fund martesës disavjeçare me aktorin e humorit.

Dyshimet për një krizë mes çiftit kanë nisur prej ditësh, kur u kuptua se ata nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale. Përveç kësaj, Xhensila dhe Besi nuk janë parë bashkë prej javësh në evente apo ambiente të përbashkëta.

Sipas lajmeve që qarkullojnë, Besi nuk ka qenë dakord për këtë vendim të këngëtares. Së fundmi, Xhensila ka qenë e vetme në Dubai dhe pritet të kthehet në Tiranë për të nisur koncertet gjatë fundjavës.

Kjo nuk është kriza e parë e çiftit të njohur. Edhe disa muaj më herët, u përfol për një ndarje dhe lajmin e hodhën poshtë të dy duke u puthur në një koncert.

Momentalisht nuk ka asnjë reagim nga Xhensila dhe Besi, ndaj lajmi i divorcit mbetet i pakonfirmuar. Besi dhe Xhensila janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit.