Beatrix eleminohet nga ”BBV”, mes lotësh përshëndetet me banorët

4
0

Një tjetër banor i largohet shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.

Të nominuarit ishin Einxhel,Beatrix dhe Donaldi.

Shumicën e votave e mori Beatrix.

Mes lotësh ajo ka ndërprerë këtë eksperiencë  që zgjati më shumë se 2 muaj.

Të shohim se nëse bileta e kthimit që ajo ka siguron kthimin e saj brenda në shtëpi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.