‘Babi a do më çosh të gjyshi…’, përqafimi i shumëpritur i Alvinit me gjyshin (Video)

776
0

Alvin Berisha i cili u lirua nga kampi në Siri, dje mbërriti në shtëpi pranë familjes në Itali.

Djaloshi ka realizuar takimin me një person shumë të veçantë që me zor e priste, takimin me gjyshin i tij, Këtë ai ia kishte kërkuar babait që kur ishte në kampin sirian

Në videon e postuar ne rrejtet sociale duket Alvin duke iu hedhur ne qafë gjyshit te tij me mall dha nuk i ndahet perqafimit me të pasi kishte 5 vjet pa e parë

Takimi me gjyshin ishte shumë i përmallueshëm dhe Alvin nuk i ndahet së përqafuari, pasi nuk e kishte parë prej 5 vitesh, që kur ishte larguar drejt Sirisë me të ëmen e tij

Alvini u rikthye dje në shtëpine e tij ne veri të Italisë, duke u dhënë fund kështu kalvarit të gjatë mundimeve që prej 5 vitesh.

Të gjithë u gëzuan me kthimin e tij prane familjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.