Avioni bën ulje emergjente dhe shkarkon karburantin mbi shkollat afër aeroportit (VIDEO)

334
0

Një avion pasagjerësh hodhi lëndë dje gëse në disa shkolla gjatë një ulje emergjente në aeroportin ndërkombëtar të Los Angeles.

Mbi 60 persona, shumë prej të cilëve fëmijë, janë duke u trajtuar për acarim të lëkurës dhe probleme të frymëmarrjes në spitalet e shtetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.