admin

16661 POSTS 2 COMMENTS

Vetëvaret biznesmeni shqiptar ne Itali, ja arsyet që e çuan drejt...

0
Një biznesmen shqiptar i cili jetonte në Treviso, është vetëvarur për shkak të vështirësive ekonomike. Viktima është Marvin Proshka, 31 vjeçar, i cili kishte...

VIDEO/ Nuk e imagjinoni ate qe po ndodh ne Amerike, keto...

0
VIDEO/ Ngrin Amerika, këtu janë pamjet rrugeve dhe makinave të bllokuara në akull mbas permbytjes. Komunitetet bregdetare të Masaçusetsit, pranë Bostonit, ishin viktima të një...

Video/ I ve flaken karburantit, filmohet nga kamerat e sigurise

0
Nje person i vuri zjarrin nje pike karburanti në qendër të qytetit te Albanos ne Itali dhe më pas u arratis: Karabinierët e stacionit...

800 euro për të punuar në Suedi, zbulohet mashtrimi që i...

0
“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së premtes mashtrimin që iu bëhet shqiptarëve për të emigruar për në Suedi. Një “biznesmen” ka publikuar në gazetën...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën i riu shqiptar, plagosen rende...

0
Një 21 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë përplasjes me një automjet tjetër në Breshia të Italisë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11 të ditës së...

“The Times”: Si kriminelët shqiptarë e kthyen Shqipërinë në një vend...

0
E tabloidi britanik “The Times” është media ndërkombëtare e radhës që i ka kushtuar një shkrim kanalizimit të Shqipërisë. Në një artikull të saj...

Të gjithë tё afёrmit e Trump-it, e dinë se ai është...

0
Njё nga anekdotat mё shqetёsuese, nё librin mё tё ri tё Michael Wolff pёr Shtёpinё e Bardhё tё Donald Trumpit, “Zjarr dhe Furi”, ka...

I copëtuan trupin në ullishte, zbulohet identiteti i dy shqiptarëve ne...

0
Një ngjarje e rëndë në Itali ka përfshirë dy shqiptarë të cilët kanë masakruar trupin e nje shtetasje marokene dhe më pas e kanë...

Këtu jetojnë ‘sheikët’ e Shqipërisë, qyteti më i pasur në Shqipëri

0
Tirana si kryeqyteti i Shqipërisë është dhe kryeqendra e të ardhurave më të larta. Po ashtu është qyteti ku individët arrijnë që të kursejnë...

Zgjidh një kafshë ne foto dhe zbulo anën tënde të errët...

0
A keni menduar ndonjëherë për anën tuaj të errët ? Si çdo medalje gjithëkush ka një anë të errët të fshehtë të personalitetit !...
0FansLike
60FollowersFollow
7FollowersFollow
430SubscribersSubscribe