As ne avion nuk i ndahen.. Çfarë i ndodhi Kryeministrit Rama në avion?

1588
0

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga brenda avionit me të cilin Kryeministri Rama udhëtoi për në Londër.

Në video është kreu i qeverisë dhe një grua, ku duket se diçka po kërkon në sediljen e avionit.

“As ne avion kryengritesit nuk i ndahen Edvin Kristaq Mafiise! Rama ik! Fitore”, ka shkruar Berisha në Facebook”.

Ndërkohë, mbështetës së Partisë Demokratike në Londër

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.