Arjan Konomi prek me rrëfimin, tregon pse nuk u martua dhe s’ka fëmijë: Kam jetuar në fshat duke mbledhur ullinj..

1804
0

Arjan Konomi është pikasur se fundmi në rolin e tij te opinionistit në emisionin ”Përputhen”.

Shpesh herë ai debaton dhe madje edhe qau kur u zbulua se Tea dhe Andi kishin bërë sikur ishin çift. Por së fundmi Arjan Konomi në një intervistë ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale.

Në emisionin ”Koshija Show” ai rrefeu se nuk është i martuar dhe sipas tij jeta eshte shume eshkurter per te qendruar vetem me nje person dhe duke nenkuptuar se nuk ka as fëmijë.

Po ashtu Arjani tregoi se ka jetuar në fshat, ka mbledhur ullinj dhe se ka bërë reportazhe për Kosovën. Gjithashtu ai tha edhe se ka shkruar dy libra, që janë një nga punët e tij më të mira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.