Arbana Osmani tregon foton më emocionuese, ja çfarë bënë prindërit nga fri ka e tërmetit

15132
2

Moderatorja Arbana Osmani, ka postuar një foto të asaj që bëjnë prindërit nga shqetësimi për fëmijët e tyre nga tërmeti.

Ajo ka postuar një foto të një kameramani gjatë xhirimeve i cili ka marrë me vete djalin në punë dhe e mban në krahë.

“Fantastik ky moment i Blinit me të voglin e tij në punë, fantastike kjo foto @gerhard_pregapuca_photography është fantastike dhe

Çdo gazetar e operator i Top Channel që ka mbuluar me profesionalizëm këto ditë”, shkruan Arbana.

Ky nuk është një rast i izoluar, i personave që i marrin me vete fëmijët në punë, për shkak të shqetësimit.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.