Arbana Osmani kujton Adelajdën mes lotësh: Jam duke luftuar

356
0

Mbrëmjen e sotme është mbajtur një koncert për gazetaren dhe ish-banoren e “Big Brother”, shumë të dashur nga publiku, Adelajda Xhamani. Në koncertin humanitar u mblodhën emra të njohur të artit e muzikës dhe shuma që do sigurohet nga shitja e biletave do të shkojë për të ndihmuar një vajzë që nuk ka mundësi ekonomike për të vazhduar shkollën.

Arbana ka qënë duke luftuar me lotët teksa ka prezantuar koncertin dhe ndjenjat e saj moderatorja i ka shprehur edhe me një postim në Instagram.

“Duke luftuar me lotet sonte gjate prezantimit te koncertit Ne vend te Adeles”, ka shkruar Arbana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.