Analisti i njohur la nam në emision, harron të heqë etiketën e kostumit

659
0

Nuk janë të paktat rastet kur “VIP-at” lënë nam në transmetimet live.

I tillë është edhe rasti i analistit të njohur Shpëtim Nazarko i cili dje ishte i ftuar në “Top Shoë” për të folur mbi protestën e Rrugës së Kombit dhe arrestimet.

Por si duket Shpëtimi ka harruar të heqë etiketën e veshjes së tij, e cila tundet vazhdimisht ndërsa ai flet.

Dhe për çudinë e të gjithëve asnjëri prej të ftuarëve nuk ka pasur guximin t’a lajmërojë atë për “gafën”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.