Alketa Vejsiu si rrallëherë poston foto të 2 fëmijëve te saj!

699
0

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu, nuk preferon të flasë shumë për jetën e saj private. Kur vjen puna te familja, ajo është pothuajse cdo here e rezervuar.

Poston plot në rrjetet sociale, por kryesisht në lidhje me biznesin e saj, apo punën si gazetare. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto të dy fëmijëve.

Thuajse e gjithë vera për familjen ka kaluar në plazh. Djali dhe vajza, po shijojnë detin, ndërkohë që e ëma nga larg shkrep një kujtim.

Moderatorja po merret aktualisht me projekte të reja, që lidhen jo vetëm me biznesin e saj të veshjeve, por edhe me gazetarinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.