Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

346
0

Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë aktorja duke publikuar një fotografi të të shoqit me djalin në krahë.

“Bebi ynë, Bourne. A e ndjen dashurinë, Philip “Bourne”!? Gjithë kjo dashuri”, shkruan Eliza.

Kujtojmë se vitin e kaluar aktorja shqiptare u martua me partnerin e saj Peter Palandjian, në një ceremoni private.

Kjo është martesa e dytë për Peter, ndërsa e para për aktoren shqiptare dhe gjërat në familjen e re duket se po ecin më së miri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.