Aktori i humorit, Gaz Paja bëhet baba për herë të parë

839
0

Aktori i humorit, Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. Burime pranë aktorit tregojnë se çifti eshte shtuar me ardhjen në jetë të një vogëlushi.

Ende nuk dihen më tepër detaje, por me siguri së shpejti çifti do i tregojë vetë.

Çifti i dhanë fund beqarisë këtë qershor në një ceremoni madhështore. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit duke qënë në pritjen e ëmbël dhe duket se ky është viti i tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.