Aksident tragjik ne Tepelenë/ Dalin emrat e 4 viktimave dhe 2 të plagosurve

996
0

4 të vdekur e 2 të plagour rëndë është bilanci i një aksidenti fatal që ndodhi pasditen e sotme në Tepelenë.

Tre automjete janë përfshirë në këtë aksident në by-passin e Tepelenës poshtë kalasë së qytetit.

Dalin emrat e 4 viktimave dhe 2 të plagosurve të aksidentit tragjik në Tepelenë

1. Riza Astrit Rapaj i vdekur.

2. Ladi Bega drejtuesi mjetit Toyota, i vdekur.

3. Lavdie Ismail Meta, giendje të rëndë

4. Jani Sandër Meta reminacion.

5.Një e moshuar 80- 90 vjeçare e vdekur.

6. Lefteri Bega 55- 60 vjeçe bashkëshortaja e drejtusit Toyota, e vdekur.