Air Albania Stadium hap dyert. Dalin pamjet nga ndeshja testuese (Video)

693
0

Sot në oren 19:00 ka nisur ndeshja e pare ne stadiumin e sapo perfunduar i cili mori se fundmi emrin Air Albania Stadium

Ndeshja testuese mes skuadrave te femrave të Vllaznise dhe Apolonise luhet në prag te ndeshjes me Francën

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.