Air Albania Stadium do të jetë emri i stadiumit të ri kombëtar

940
0

Air Albania Stadium do te quhet stadiumi i ri kombëtar i cilisapo ka perfunduar.

Federata Shqiptare e Futbollit vendosi te pranoje oferten e kompanise se fluturimeve Air Albania e cila do te paguaje 60 mije euro cdo vit per 5 vjet.

Kjo ishte oferta me e mire nderkohe qe ne garë ishin dhe Bolvoil, Vodafone dhe Sigal

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.