“A ngopesh ndonjëherë me lekë?”, Besi befason me përgjigjen: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë

321
0

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të preferuar të humorit në vend, dhe sigurisht të gjithë mund të shkojnë nëpër mend pasurinë e tij nga fitimet e mëdha nëpër shfaqje të ndryshme ku ai merr pjesë.

I ftuar në “Late night show” nën drejtimin e Kastro Zizos, Bes Kallaku ka marrjë pyejtet e drejtpërdrejta të moderatorit: A ngopesh ndonjëherë me lek o plak? A je i pasur Bes, unë e di që je?

Bes Kallaku i vënë paksa në siklet është shprehur se pasuria e tij më e madhe është Ajka, vajza e tij.

“Unë tani që kam Ajkën, vajzën time mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë,”– është përgjigjur Bes Kallaku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.