A e dini sa vjeç është Arbana Osmani dhe sa vite me i vogel eshte partneri i saj.

26535
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, është një ndër personazhet e dashura të publikut shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish.

Për të gjithë kuriozët, Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 pra moderatorja pas pak muajsh mbus 41-vjeç.

Ne te njejten date ka lindur dhe i dashuri i saj Eduarti, por ai ka lindur plot 4 vite me pas. Pra diferenca ne moshe e Arbanes me Eduartin 4 vite me e madhe, nje diference qe per dy te dashuruarit nuk ka aspak rendesi me sa duket.

Ajo eshte nene e dy djemve dhe nje vajze

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.